Accommodatie: 2 nachten Quality Inn Praça da Batalha (Hotel), 2-pk
Dag 7:
Vlucht: Porto-Amsterdam
Verblijf: Zie onderstaande accommodatie(s)
U bezoekt de 3 meest boeiende steden van Portugal. Bij aankomst in Lissabon en bij vertrek uit Porto neemt u zelf een taxi van en naar de luchthaven. In Lissabon bezoekt u het kasteel São Jorge, dat uittorent boven de oude Moorse wijk Alfama, de toren van Bélem, het Jerónimos klooster en niet te vergeten het oude centrum rondom het centraal gelegen Rossio-plein met prachtige gebouwen en leuke winkels. Op de 3e dag wordt uw huurauto (09.30 uur) bij uw hotel afgeleverd en vertrekt u naar Coimbra, dat bestaat uit een boven-en benedenstad. In het historische hart, hoog boven de Mondego-rivier liggen kathedralen, musea en de universiteit met de beroemde bibliotheek. De benedenstad aan de rivier heeft een gezellig centrum met leuke straatjes en pleintjes, waar u volop keuze heeft uit winkels, cafés, restaurants en pastelarias. Op de 5e dag rijdt u naar Porto, waar de auto bij het hotel wordt opgehaald (18.00 uur) De volgende dag verkent u deze tweede stad van het land, gelegen aan de monding van de Douro-rivier. U ontdekt oude stadswijken met schitterende monumenten, leuke pleintjes en schilderachtige binnenplaatsjes. Een "must" is de kathedraal (Sé). Vanaf het balkon heeft u een prachtig uitzicht over de stad, de rivier en de beroemde portwijnhuizen aan de overkant. Natuurlijk wandelt u de brug over om hier op een van de terrasjes een glas port te drinken.
Alle prijzen zijn per persoon en (tenzij anders vermeld) inclusief een retourvlucht met TAP Portugal.
Tenzij anders vermeld zijn de prijzen exclusief transfer, autohuur, reserveringskosten € 25,00, calamiteitenfonds € 2,50 en verzekeringen. Let op: de prijzen vanaf 1 april 2007 zijn inclusief luchthavenbelasting, brandstof- en veiligheidstoeslag.
Prijzen zijn weergegeven op basis van de laagste boekingsklasse. Tegen een toeslag kunnen wij stoelen boeken in een duurdere boekingsklasse.